Hakkımızda

MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARI, on yılı aşkın tecrübesi, her biri konusunda uzman öğreticileri, ehliyet almak için yeterli ekipman, araç, donanım ve bilgi deneyimi ile hizmet vermekteyiz.

MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARI LTD ŞTİ olarak,

Bayrampaşa
Kağıthane Merkez
Kağıthane Hamidiye
Kağıthane Gültepe
İlçelerinde bulunan şubelerimizle binlerce kursiyerimizi trafiğe çıkmaya yetkin kıldık.

Kurulduğu günden bu yana sektörün öncü isimlerinden biri olmayı hedefledik. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmayı ilke edindik. Bu nedenle MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARI ailesi sektörün tüm gelişmelerini yakından takip ediyor, kursiyerlerine tam hizmet sunuyoruz.

DİREKSİYON EĞİTİMİ

Profesyonel uzman direksiyon eğitmenlerimiz ile sizleri trafikte kendi arabanızı kullanır hale getiriyoruz.

KİŞİYE ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Ehliyetiniz var ama araç kullanmak için özel direksiyon dersi mi almak istiyorsunuz? MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARINDA kişiye özel direksiyon eğitimi verilir.

Marmaris Sürücü Kursları

AMAÇ SADECE ARAÇ KULLANMAK DEĞİL

Sürücü olmak sadece araç kullanmak değil trafik kurallarını, levhalarını bilmek, motor ve ilkyardım konusunda eğitim sahibi olmaktır. İşte tam da bu noktada devreye giriyor, deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

KALİTELİ EĞİTİM

Ehliyet sınavı için kaliteli eğitim şart. Uzman kadromuz ile sizlere bu eğitimi verip ehliyet almanız için yardımcı oluyoruz.

Bizim için kaliteli eğitim demek, uzman kadro, özenle hazırlanmış eğitim içeriği, gerekli ekipman ve doğru iletişimle kursiyerlerimizi donatmak demek. Bu ilkelerle eğitim verip ehliyet almanız için yardımcı oluyoruz.